Benogram
 • Firma:

  Benos

 • Bitiş Tarihi:

  11.05.2019

 • Türü:

  Şirket Projesi

 • Kategori:

  Sosyal Medya

 • Proje Linki:

  Siteye Git

Proje Detayları

 

Benogram.com ekibi olarak bizler, Türk Espor dünyası başta olmak üzere tüm espor dünyası için güvenli bir sosyal medya platformu oluşturma hayalleriyle uzun yıllardır çalışıyoruz. Takım üyelerimiz yıllardır oyun endüstrisinde bulunan, oyun oynamaktan keyif alan ve oyun oynarken yeni fikirler geliştirmeye çalışan bireylerden oluşuyor. Takım olarak ulaşmayı planladığımız temel hedefler şunlardır:

Benogram, oyun endüstrisinde devrim yaratacak eşi benzeri olmayan bir oyuncu sosyal medya ağı haline gelmeyi amaçlamaktadır. Profesyonel oyuncu olmak isteyen kişilerin ihtiyaç ve isteklerini dikkate alarak genel planlar yapmaya başladık. "Espor nedir?", "Espor ile ilgilenen insanlar güvenilir haberleri nereden bulabilir?", "Espor oyuncusu olmak isteyenler ne yapmalı ve hangi yolu izlemeli?" gibi sorular sorarak bu endüstride birçok eksiklik olduğunu fark ettik ve bu eksiklikleri çözmek için çalışmaya başladık. Bunun ardından, Ginder, Arena ve Turnuva, Espor Oyuncu Eğitimi, Sağlık-Psikoloji Desteği, Oyuncu + gibi projeler geliştirmeye başladık.

·         Ginder: Oyuncular bu bölüme girdiklerinde oynamak istedikleri oyunu filtreleyerek oyun ortağı bulabilirler.

·         Eğitim: Espor oyuncusu olmaya karar veren oyuncular, kariyerlerine başlamak için antrenörlerimizden detaylı eğitim alarak bu bölüme erişebilirler.

·         Arena: Tüm kullanıcılarımız, Espor oyuncusu olsun olmasın, kendi takımlarını oluşturarak bizim tarafımızdan oluşturulan veya onaylanan turnuvalara Arena sistemimizde katılabilirler.

·         Oyuncu+: Yeni veya mevcut Espor oyuncuları, Oyuncu+ özelliğini kullanarak kendilerini tanıtabilirken, takımlar da kendileri için özel duyurular oluşturabilirler.

Benogramcom'a erişen kullanıcılar, platformdaki ilginç içerikleri gördükçe bu alanda ne yapabileceklerini düşünerek adımlar atmaya başlayacaklar. Ginder özelliği ile oyun ortakları (duolar) bulabilir, Espor oyuncusu olmaya karar veren insanlar lisanslı Espor eğitimi alabilir, Arena ve Turnuva özelliklerini kullanarak kendi takımlarıyla turnuvalara katılabilir, Espor oyuncusu olma yolunda ilerlerken yaşadıkları psikolojik ve fiziksel sorunlara yönelik sağlık desteği alabilir ve Player+ özellikleriyle takımlar özel duyurular yapabilirken, yeni veya mevcut Espor oyuncuları kendilerini Player+ özelliği ile tanıtabilir ve özgeçmişleri ile takımların yüklediği duyurulara başvurabilirler. Bir oyuncu sitemize girdiği anda, Espor ve oyun dünyası hakkındaki tüm sorularına yanıt alabilir.

Benogramcom olarak, gençlerin bu alana olan ilgisini artırmak, onlara yeni deneyimler sağlamak, bakış açılarını geliştirmek ve onlarla birlikte öğrenmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya karar verdik. Ekibimiz, her türlü yapıcı eleştiriye açık ve sürekli olarak kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Proje Fotoğrafları